.

.

5D Diy Дијамант Сликарство Луѓе Пеперутка Самовила Крстот Бод Колекции Дијаманти Везови Дома Декор Мозаик Слика Плоштадот Смола

5D Diy Дијамант Сликарство Луѓе Пеперутка Самовила Крстот Бод Колекции Дијаманти Везови Дома Декор Мозаик Слика Плоштадот

DEN 201.60

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
20x25cm, 20x30cm, 25x35cm, 30x40cm, 35x45cm, 38x50cm, 45x60cm, 50x70cm
Шаблон Тип:
Портрет
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Материјал:
Смола
Бренд Име:
Yumeart
Форма:
три-димензионални
Платно Пакување Метод:
Навива
Стил:
Европски и Американски Стил
Дијамант форма:
Плоштад
Рамка:
No
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
30-45
Употреба:
Домаќинство Essentials/Декорација
Користење на локални:
домување,хотели,канцеларии,сали за состаноци,јадење соби,ресторан
мозаик везови:
Шиење Rhinestones
Поставете Тип:
крстот бод
Материјал:
Смола Rhinestones
Техника:
diy дијамант сликарство
за вежба:
Целосна слика плоштадот дијамант сликарство
Алатки тип:
Пинцети, Pick-Up Алатки
Тип:
Дијамант Сликарство Крстот Бод
Шаблон Тип:
дијамант везови
Видови:
ѕидот налепница

Стоката во категоријата