.

.

Freeshipping PW3300-10 BGA256

Freeshipping PW3300-10 BGA256

DEN 621.12

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Hysteresis:
100%
линеарна:
100%
Чувствителност:
100%
Бренд Име:
SHIJIE
Тип:
забрзување сензор
Тип На Сензор:
Холцер
Повторливост:
100%
Мерен Опсег:
100%
Резолуција:
100%

Стоката во категоријата