.

.

Еволуцијата Слика Маскирани Mens Дуксери И Суичери Хип Облека Есен Црна Mens Дуксери И Суичери Плус Големина XXS 4XL

Еволуцијата Слика Маскирани Mens Дуксери И Суичери Хип Облека Есен Црна Mens Дуксери И Суичери Плус Големина XXS 4XL

DEN 192.72

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
XXS, XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Дебелина:
Стандард
Затворање Тип:
Никој
Sleeve Стил:
Редовни
Јака:
О Деколте
Материјал:
Памук,Полиестер
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
Печати
Маскирани:
Yes
Монтажни Дел:
Никој
Тип:
Редовни
Број На Модел На:
ЕВОЛУЦИЈА
Стил:
Моден
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Суичери
Бренд Име:
bts
Тип На Објект:
Суичери
Пол:
Мажи/ Жени
боја:
Црна/Бела/Сива/Сина
За сезоната:
Пролет,Есен,Зима
Материјал:
Памук
Стил:
Долг Ракав Дуксери
Име на производ:
Мажите Дуксери
Оригиналното Место:
Кина
квалитет:
Висок квалитет
Печати:
ЕВОЛУЦИЈА

Стоката во категоријата