.

.

Замена 5 инчен екран на допир 118*70mm четири жица екран на допир за отпор оригинални универзална екран панел YCG-R5.0-221A

Замена 5 инчен екран на допир 118*70mm четири жица екран на допир за отпор оригинални универзална екран панел YCG-R5.0-221A

DEN 240.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Производ:
Панел LCD Комбо
Компатибилен Бренд:
Универзална
Екран Тип:
Отпор На Екранот
Бренд Име:
SMITATECH
Големина На Екранот:
Број На Модел На:
5 инчен екран на допир YCG-R5.0-221A 118*70mm

Стоката во категоријата