.

.

За Land Rover Range Rover Sport ABS Пред Магла Светлина Покрие Трим 2014- 2 парчиња

За Land Rover Range Rover Sport ABS Пред Магла Светлина Покрие Трим 2014- 2 парчиња

DEN 1101.12

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Материјал Тип:
ABS Пластика
Објектот Висина:
0inch
Година:
2014-2016
Бренд Име:
hotrimworld
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Име На Модел:
За Land Rover Range Rover Sport
Објектот Тежина:
0.5kg
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Земја на потекло:
Кина

Стоката во категоријата