.

.

РС-7556C електрични шише за вода 304 храна одделение од нерѓосувачки челик литургија 5L постојана температура електричен котел 220V

РС-7556C електрични шише за вода 304 храна одделение од нерѓосувачки челик литургија 5L постојана температура електричен

DEN 1584.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
ZJMZYM
Греење Метод:
Underpan Греење
Капацитет:
2L
Функција:
360 Степени Ротациона База
термичка:
Yes
Функција:
Безбедност Автоматско Исклучување Функција
Греење Брзина:
4-6 минути
Скала Марка:
Inwall Марка
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
сертификација:
CE
Стил:
Електричен Котел
Број На Модел На:
РС-7556C
Автоматско Shut-оф:
Yes
Извор На Енергија:
220V/50Hz
Школка Материјал:
Пластични
Напон (V):
220v
Моќност (W):
750W
Број На Производ:
G1374
Име на производ:
Електрични Kettles
Модел:
РС-7556C
Напон:
220V
моќност:
750W
Капацитет:
5L
Изолација на моќ:
100W
Пакување големина:
27.2*27.2*36.6 cm
Тежина:
2.34kg

Стоката во категоријата