.

.

Мода Нови Деца Чевли Зима И Топло, Момчиња, Девојки Мартин Чизми Кожа Лизга Водоотпорни Гумени Деца Удобно Мека Snowshoes

Мода Нови Деца Чевли Зима И Топло, Момчиња, Девојки Мартин Чизми Кожа Лизга Водоотпорни Гумени Деца Удобно Мека Snowshoes

DEN 250.80

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Чевли Големина:
1, 1.5, 2, 2.5, 3, 3.5, 9.5, 10, 10.5, 11, 11.5, 12, 12.5, 13, 13.5
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Чизми
Возраст Опсег:
19-24M,10-12Y,13-18 МИЛИОНИ,7-9Y,4-6Y,2-3Y
Пол:
Унисекс
Пета Тип:
Станот со
Сезоната:
Зима
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Моден Елемент:
Шиење
Обвивка Материјал:
Кадифен
Подигнете Тип:
Моден Чизми
Бренд Име:
Cuteeword
Пети Форма:
Круг Пети
Горниот Материјал:
кожа
Подигнете Висина:
Глуждот
Outsole Материјал:
Гума
Затворање Тип:
Zip
боја:
Розова, Жолта, Сина, Црвена, Црна, црвена Роза
број:
S1104
Акции:
во парк
функција 1:
деца водоотпорни чизми за снег
Карактеристика 2:
децата мартин чизми
функција 3:
зимски чизми за девојки
карактеристика 4:
деца чизми момчиња
Карактеристика 5:
деца зимски чизми момчиња
Функција 6:
снег чизми момчиња
Карактеристика 7:
кожа деца чизми

Стоката во категоријата