.

.

Новиот Екран на Допир Digitizer За 7 инчен Таблет PB70PGJ3465 екран на Допир Панел Стакло Сензор Замена Irbis TZ62 TZ62b TZ62s TZ62g

Новиот Екран на Допир Digitizer За 7 инчен Таблет PB70PGJ3465 екран на Допир Панел Стакло Сензор Замена Irbis TZ62

DEN 160.80

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Компатибилен Бренд:
Универзална
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Број На Модел На:
За Irbis TZ62 TZ62b TZ62s TZ62g екран осетлив на допир
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Бренд Име:
witblue

Стоката во категоријата