.

.

Мотоцикл 38MM 51MM Издувни Цевки Пригушувач Карбонски Влакна Цевка За ХОНДА, ЈАМАХА KAWASAKI SUZUKI Повеќето Улица Велосипед

Мотоцикл 38MM 51MM Издувни Цевки Пригушувач Карбонски Влакна Цевка За ХОНДА, ЈАМАХА KAWASAKI SUZUKI Повеќето Улица

DEN 1775.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
CAKEN
Име На Модел:
D08310909
Објектот Должина:
55cm
Објектот Ширина:
18cm
Објектот Висина:
25cm
Објектот Тежина:
1.7kg
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Motobike Направи:
Универзална

Стоката во категоријата