.

.

Witblue Нов екран на допир За 10.1 DEXP Урсус A110i Таблета екран на Допир панел Digitizer Стакло Сензор Замена Бесплатен Превозот

Witblue Нов екран на допир За 10.1 DEXP Урсус A110i Таблета екран на Допир панел Digitizer Стакло Сензор Замена Бесплатен

DEN 238.80

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Компатибилен Бренд:
Универзална
Број На Модел На:
За DEXP Урсус A110i екран осетлив на допир
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Бренд Име:
witblue

Стоката во категоријата