.

.

Трговија на големо WTF одобрени Taekwondo заштитници suite Шлем градите шин рака ја чува Дете карате покривки ММА удар телото на хуго Шлемови

Трговија на големо WTF одобрени Taekwondo заштитници suite Шлем градите шин рака ја чува Дете карате покривки ММА

DEN 959.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

боја:
Машки Црвен Сет, Женските Со Црвено Сет, Машки Сина Сет, Женски Сина Сет
Големина:
L 155 to 175cm, M 135 to 155cm, S 110 to 135cm, XL 175 to 190cm
Материјал:
СТП Кожа
Применливи Луѓе:
Универзална
Број На Модел На:
taekwondo заштитник сет
боја:
црвена сина
Големина:
S M L XL
Пол:
машки женски

Стоката во категоријата