.

.

Witblue Нов екран на допир За 10.1 szenio DCll Таблета екран на Допир панел Digitizer Стакло Сензор Замена Бесплатен Превозот

Witblue Нов екран на допир За 10.1 szenio DCll Таблета екран на Допир панел Digitizer Стакло Сензор Замена Бесплатен

DEN 386.40

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Компатибилен Бренд:
Универзална
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Број На Модел На:
За szenio 2016DCll екран осетлив на допир
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Бренд Име:
witblue

Стоката во категоријата