.

.

Жените Длабоко V Деколте, Pullover Краток Зимски Џемпер Тенок Секси Џемпер За Партија Чипка Блузи Femme Скокач WS2738C

Жените Длабоко V Деколте, Pullover Краток Зимски Џемпер Тенок Секси Џемпер За Партија Чипка Блузи Femme Скокач WS2738C

DEN 376.80

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
S, M, L, XL
Бренд Име:
САМОВИЛСКА
Материјал:
Полиестер
Материјал Состав:
Полиестер
Стил:
Секси & Клуб
Техника:
Компјутер Плетени
Јака:
V Деколте
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Облека Должина:
Краток
Тип На Објект:
Pullovers
Sleeve Стил:
Плескавици Ракав
Декорација:
Ланче
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Никој
Број На Модел На:
WS2738C
Дебелина:
Стандард
Пол:
Жените

Стоката во категоријата