.

.

FFC Flex CCD СКЕНЕР СТАН КАБЕЛ ЗНД RADF за SAMSUNG SCX5639 SCX5739 C460 C480 C410 M3370 M3375 M3870 M3875 M4070 M4075 SCX4833

FFC Flex CCD СКЕНЕР СТАН КАБЕЛ ЗНД RADF за SAMSUNG SCX5639 SCX5739 C460 C480 C410 M3370 M3375 M3870 M3875 M4070 M4075

DEN 1977.60

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
OKLILI
Број На Модел На:
ADF JC39-01714A JC39-02022A JC39-01998A скенирање JC39-01489A SCX5737
Тип:
Други
Објектот:
СКЕНЕР СТАН КАБЕЛ ЗНД RADF
Оригинална или во компатибилен:
оригиналниот
Conditon:
Нови
Модел Број 1:
CLX3300 CLX3305 SL-C460 C480 C410
Модел Број 2:
SL-M3370 M3375 M3870 M3875 M4070 M4075
ОЕМ Кодот:
JC39-01714A JC39-02022A
Должина:
70cm
pin:
16PIN
КОЛИЧИНА:
50pc

Стоката во категоријата