.

.

beibehang Дневна соба позадина aisle целосна студија на Американски ретро класичен стереоскопски 3D lifelike имитација публикации позадина

beibehang Дневна соба позадина aisle целосна студија на Американски ретро класичен стереоскопски 3D lifelike имитација

DEN 1392.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Димензии:
5.3㎡
Функција:
Водоотпорен,Огноотпорни,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Тип:
Природен Материјал Позадини
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Употреба:
дневна соба
Површински Третман:
Печатени
Природен Материјал Позадина Материјал:
Растенијата
Број На Модел На:
123
Шема:
Yes
Бренд Име:
beibehang
Материјал:
Растенијата
Стил:
Гроздобер

Стоката во категоријата