.

.

Нови 2017 Лето Девојка Мачка Печати Фустан Долг Ракав Девојки на Повик Фустани Деца Облека за Деца Цртан филм Фустан 2~6 Години CA341

Нови 2017 Лето Девојка Мачка Печати Фустан Долг Ракав Девојки на Повик Фустани Деца Облека за Деца Цртан филм Фустан

DEN 215.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4T, 5, 6
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Фустани Должина:
Колено-Должина
Силуета:
А-Линија
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Стил:
Повик
Број На Модел На:
CA341
Материјал:
Полиестер,Памук
Sleeve Стил:
Редовни
Вграден Градник:
No
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Декорација:
Шема
Шаблон Тип:
Цртан филм
Бренд Име:
Yilaku
Јака:
О Деколте
боја:
Токму како на Слики
Возраст:
2~6 Години
во парк:
Yes
Местото на Оригиналот:
Кина
Сезоната:
Пролет, Лето, Есен
етикета големина:
80-90-100-110-120
фустани за девојки:
Девојки Фустан, Девојка Фустани
костими за девојки:
долг ракав девојка се облекуваат
девојки облека:
детска облека
Децата се облекуваат:
детска облечи за девојки

Стоката во категоријата