.

.

BTS Вашиот/Мојата Сопруга 2017 Нов Стил Маскирани Дуксери Суичери За Мажи/Жени Kpop Памук Мода Дуксери Мажите Плус Големина 4XL Облека

BTS Вашиот/Мојата Сопруга 2017 Нов Стил Маскирани Дуксери Суичери За Мажи/Жени Kpop Памук Мода Дуксери Мажите Плус

DEN 192.72

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
XXS, XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Бренд Име:
bts
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Дебелина:
Стандард
Затворање Тип:
Никој
Sleeve Стил:
Редовни
Јака:
О Деколте
Материјал:
Полиестер,Памук
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
Цртан филм
Маскирани:
Yes
Монтажни Дел:
Никој
Тип:
Редовни
Број На Модел На:
Вашата Сопруга Мојата Сопруга
Стил:
Моден
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Суичери
Тип На Објект:
Суичери
Пол:
Мажи/ Жени
боја:
Црна/Бела/Сива/Сина
За сезоната:
Пролет,Есен,Зима
Материјал:
Памук
Стил:
Долг Ракав Дуксери
Име на производ:
Мажите Дуксери
Оригиналното Место:
Кина
квалитет:
Висок квалитет
Печати:
Цртан Филм Шема

Стоката во категоријата