.

.

Нови Пристигнување CP-180 700 Висок Притисок во Хидрауличниот Рачна Пумпа за Преносни Хидраулична Пумпа 700 (Kg / cm2) 900CC Хидраулична Пумпа Топла Продажба

Нови Пристигнување CP-180 700 Висок Притисок во Хидрауличниот Рачна Пумпа за Преносни Хидраулична Пумпа 700 (Kg /

DEN 1788.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
ZJMZYM
моќност:
Хидраулични
Притисок:
Висок Притисок
Употреба:
Воздушна Пумпа
Standard or Nonstandard:
Стандард
Број На Модел На:
CP-700
Структура:
хидраулични рачна пумпа
Гориво:
упатство
Теорија:
хидраулични рачна пумпа
Примена:
индустрија
Број На Производ:
FH341
Име:
хидраулични рачна пумпа
Модел:
CP-700
Максимална излезна притисок:
700 (Kg / cm2)
Масло за складирање (cc):
900CC
Големина:
640 * 185 * 190mm
Тежина:
10kg

Стоката во категоријата