.

.

10.1 инчен Екран 2G RAM-Android 7.1 Систем Автомобил DVD Плеер GPS Навигација Радио Систем на Аудио Видео за Peugeot 2008 година 2015 година

10.1 инчен Екран 2G RAM-Android 7.1 Систем Автомобил DVD Плеер GPS Навигација Радио Систем на Аудио Видео за Peugeot

DEN 8304.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

OSD Language:
Посебна Карактеристика:
Поддршка Воланот Контрола,Wifi Функционалност,Поддршка за 3G Мрежа,вградениот Звучник/Микрофон,Поддршка Може да-Автобус
Од Моќ:
4X45W
Дигитални Медиуми Формат:
JPEG,DVD-R/RW,CD,WMA,Mp3,DVD-RAM меморија,Mp4,Видео CD
Специјални Функции:
Полначот,ТЕЛЕВИЗИЈА,Мобилни телефони,MP3 Плеери,ЦД Плеер,FM Предавателот,Built-in GPS,Радио Тјунер,Bluetooth,Екран на Допир
Материјал Тип:
Пластични & Метал
RAM меморија:
2G
Бренд Име:
Astrowind
Din:
Еден Din
Големина На Дисплеј:
9
Објектот Големина:
42X26X35CM
Објектот Тежина:
5kg
Макс Надворешна Меморија:
64g
За Возило Брендови/Модел:
peugeot
Оперативен Систем:
Андроид
ROM:
16g
Име На Модел:
к-008
Резолуција:
1024x600
Напон:
12V
Интерфејс:
AV in/out, USB
AirPlay:
Поддршка
AV Во/Од:
Поддршка
Оперативен Систем:
андроид 7.1 систем
Сместување:
Во Цртичка

Стоката во категоријата