.

.

Witblue Нов екран на допир За 9 FPC-901AO-VO1KQ Таблета екран на Допир панел Digitizer Стакло Сензор Замена Бесплатен Превозот

Witblue Нов екран на допир За 9 FPC-901AO-VO1KQ Таблета екран на Допир панел Digitizer Стакло Сензор Замена Бесплатен

DEN 321.60

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

боја:
Бела, Црна
Број На Модел На:
За FPC-901A0-VO1KQ FPC 901A0 V01KQ екран осетлив на допир
Компатибилен Бренд:
Универзална
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Бренд Име:
witblue

Стоката во категоријата