.

.

Черепот Велосипедизам Џерси Мажите велосипед облека велосипед врвот Ropa Ciclismo maillot MTB кратко sleeve Тим Трки Т-маица Спортски Црна, Црвена

Черепот Велосипедизам Џерси Мажите велосипед облека велосипед врвот Ropa Ciclismo maillot MTB кратко sleeve Тим Трки

DEN 381.36

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Дресови
Спорт Тип:
Велосипедизам
Број На Модел На:
Мажите Велосипед џерси краток Џерси врвот
Sleeve Должина(cm):
Краток
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Материјал:
Lycra,Полиестер
Пол:
Мажи
Патент Должина:
Целосна Патент
Бренд Име:
weimostar
Функција:
Брз Сува,Дише,Анти-Pilling,Анти-Смалуваат,Анти-Навремено
Сезоната:
Есен,Лето,На Пролет
is_customized:
Yes
Ткаенина Тип:
Џерси
Тип:
велосипед облека

Стоката во категоријата