.

.

YAOPEI Висок Квалитет O2/Плоча/Кислород Сензор За 2014-2015 Landrover 4 ОЕМ. EH22-9G444-DA

YAOPEI Висок Квалитет O2/Плоча/Кислород Сензор За 2014-2015 Landrover 4 ОЕМ. EH22-9G444-DA

DEN 1679.04

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Резолуција:
кислород сензор
Тип:
Вид Греење
Hysteresis:
кислород сензор
Бренд Име:
YAOPEI
линеарна:
кислород сензор
Повторливост:
кислород сензор
Мерен Опсег:
кислород сензор
Тип На Сензор:
Piezoelectric
Чувствителност:
кислород сензор
боја:
како Слика
Осветленост Дел Број:
EH22-9G444-DA
Производителот Дел Број:
EH22-9G444-DA
Состојба:
Нови
Тип:
На Кислород, Воздух За Гориво Сооднос Сензор

Стоката во категоријата