.

.

Семејството Појавување на Облека бебе девојка и мајка долг ракав фустан пролет девојка се облекуваат обичните деца пижами мрачно семејство Облека

Семејството Појавување на Облека бебе девојка и мајка долг ракав фустан пролет девојка се облекуваат обичните деца

DEN 239.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4T, 5, 6, 7, 8, 20
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Вграден Градник:
No
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Силуета:
Асиметрични
Бренд Име:
Шарени Детството
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Декорација:
Ruched
Шаблон Тип:
Шарени
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Стил:
Европски и Американски Стил
Материјал:
Памук,Микрофибер
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Тип На Објект:
девојки мрачно фустан
боја:
Црно Бели Шари
Големина:
2t,3t,4,5,6,7,8
Пакување:
1pcs фустан

Стоката во категоријата