.

.

BTS Got7 К-поп Маскирани Дуксери Жени/Мажи Зима, Есен Маскирна Ракав Писма Sweatshirt Жените Дуксери Хип Хоп Облека

BTS Got7 К-поп Маскирани Дуксери Жени/Мажи Зима, Есен Маскирна Ракав Писма Sweatshirt Жените Дуксери Хип Хоп Облека

DEN 192.72

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
XXS, XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Дуксери,Суичери
Стил:
Моден
Јака:
О Деколте
Шаблон Тип:
Писмо
Бренд Име:
bts
Тип:
Pullovers
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Облека Должина:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Памук
Sleeve Стил:
Редовни
Маскирани:
Yes
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Тежина:
GOT7 Holmes Hoodies Men/Women
Број На Модел На:
Женска/Mens Дуксери и Суичери
боја:
Каки
Стил:
Моден
Печати:
GTO7
квалитет:
Висок квалитет
Име на производ:
GOT7 Mens Дуксери и Суичери
дизајн:
GOT7 Sweatshirt Мажи
Топ Тип:
Повик
Објектот:
GOT7 Холмс Дуксери Мажи
Пол:
Мажи/Жени
За сезоната:
Пролет/Есен/Зима

Стоката во категоријата