.

.

Diy Дијамант Сликарство Крстот Бод Колекции Целосна Дијамант Везови Животинско леопард Везана 5D Дијамант Мозаик Дома Декор BD054

Diy Дијамант Сликарство Крстот Бод Колекции Целосна Дијамант Везови Животинско леопард Везана 5D Дијамант Мозаик

DEN 201.60

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
20X25cm, 24X30cm, 30X40cm, 40X50cm, 45X60cm, 50X65cm, 55X75cm
Бренд Име:
Fullcang
Материјал:
Смола
Форма:
три-димензионални
Платно Пакување Метод:
Навива
Дијамант форма:
Плоштад
Стил:
Американски Стил
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Pasting Област:
Целосна
Шаблон Тип:
Животните
Број на Бои:
20~40 бои
Материјал на Дијамант:
плоштад Кристал
детали:
Целосна смола дијаманти со слика
is_customized:
Yes
Употреба:
Семејството и хотел декорација, роденден и празник подароци, итн
Стил број:
BD054

Стоката во категоријата