.

.

Witblue Нов екран на допир За 7 Irbis TX15 Таблета екран на Допир панел Digitizer Стакло Сензор Замена Бесплатен Превозот

Witblue Нов екран на допир За 7 Irbis TX15 Таблета екран на Допир панел Digitizer Стакло Сензор Замена Бесплатен Превозот

DEN 417.60

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Компатибилен Бренд:
Универзална
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Број На Модел На:
За Irbis TX15 екран осетлив на допир
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Бренд Име:
witblue

Стоката во категоријата