.

.

Witblue Нов екран на допир За 10.1 Wolder miTab Ромите Таблета екран на Допир панел Digitizer Стакло Сензор Замена Бесплатен Превозот

Witblue Нов екран на допир За 10.1 Wolder miTab Ромите Таблета екран на Допир панел Digitizer Стакло Сензор Замена

DEN 338.40

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Компатибилен Бренд:
Универзална
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Број На Модел На:
За Wolder miTab Ромите екран осетлив на допир
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Бренд Име:
witblue

Стоката во категоријата