.

.

4pcs/сет за во Автомобил Педали МТ Педалот за гас Кочница Нога Остатокот на Возилото Подлога Налепница за Peugeot 307 RCZ 408 308 2008-2012 за Citroen

4pcs/сет за во Автомобил Педали МТ Педалот за гас Кочница Нога Остатокот на Возилото Подлога Налепница за Peugeot

DEN 383.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

За Возило Брендови/Модел:
peugeot
Бренд Име:
Autoleader
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Тежина:
220g
Материјал Тип:
Алуминиум легура
Специјални Функции:
Подложка За Нозе На Возилото Подлога
Тип На Објект:
Педали
Одговара:
За Peugeot 307 RCZ 408 308 2008-2012

Стоката во категоријата