.

.

Специјална Кожа столче опфаќа За Chevrolet Cruze Captiva TRAX LOVA ПЛОВИ автомобили покрие додатоци

Специјална Кожа столче опфаќа За Chevrolet Cruze Captiva TRAX LOVA ПЛОВИ автомобили покрие додатоци

DEN 10343.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Седиштето Опфаќа & Поддржува
Објектот Ширина:
50cm
Бренд Име:
wenbinge
Објектот Висина:
20cm
Објектот Тежина:
5kg
Објектот Должина:
50cm
Специјални Функции:
Мека, удобно, топло, не влијае на седиштето потоплите систем
Применливи Сезона:
Четири Сезони
Материјал Тип:
вештачка кожа
сет парче:
>10
Mfg Серија Број:
посебни

Стоката во категоријата