.

.

2018 Нови Ретро Мини Skater Симпатична Жените Suspender Облека Ремени Висока Половината Здолниште

2018 Нови Ретро Мини Skater Симпатична Жените Suspender Облека Ремени Висока Половината Здолниште

DEN 196.80

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Декорација:
Никој
Половината:
Природни
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Моден
Материјал:
Полиестер
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Силуета:
Директно
Број На Модел На:
WD360
Бренд Име:
Liva девојка

Стоката во категоријата