.

.

Симпатична домот, жените ѓердан обетки 7 редови темно розова круг школка симулирани-кристал бисер висок степен на накит поставите B1298

Симпатична домот, жените ѓердан обетки 7 редови темно розова круг школка симулирани-кристал бисер висок степен на

DEN 996.48

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
nacklace&обетки
Повод:
Партија
Бренд Име:
HUANHUAN НАКИТ
Број На Модел На:
B1298
Материјал:
Школка
Обликотшема:
Круг
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Стил:
Чешка
ѓердан&обетки материјал :
школка;кристално
ѓердан големина:
19-27.5 инчен
круг школка монистра:
8мм 12mm
abacus кристал монистра:
4*6mm 6*8мм
ѓердан&обетки боја :
Темно Розова
Стил:
Романтични
Метали Тип:
сребро позлатен

Стоката во категоријата