.

.

Кинески стил со долги ракави Готвач услуга Везени змеј Хотел работа носат Ресторан работа облека Инструментално униформа се готви Блузи

Кинески стил со долги ракави Готвач услуга Везени змеј Хотел работа носат Ресторан работа облека Инструментално униформа

DEN 476.40

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Употреба:
Службата За Храна
Пол:
Мажи
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук,Полиестер
Тип На Објект:
Готвач Јакни
Број На Модел На:
со долги ракави

Стоката во категоријата