.

.

2 ПАРЧИЊА/многу 1.0-1.1/m3 стакло Densitometers хемиска лабораторија чаша течност hydrometer densimeter Густина Метар

2 ПАРЧИЊА/многу 1.0-1.1/m3 стакло Densitometers хемиска лабораторија чаша течност hydrometer densimeter Густина Метар

DEN 165.60

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Број На Модел На:
1.0-1.1
Материјал:
БОРО стакло
Должина:
30cm

Стоката во категоријата