.

.

( 10 компјутери/многу ) Најлон PA66 Метрички Хексагонална Болт, М5, L6~50mm Избор, Хексадецимален Завртки.

( 10 компјутери/многу ) Најлон PA66 Метрички Хексагонална Болт, М5, L6~50mm Избор, Хексадецимален Завртки.

DEN 120.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

навој дијаметар:
M5
Должина:
25mm, 30mm, 35mm, 40mm, 50mm, 6mm, 8mm, 10mm, 12mm, 20mm, 15mm
Број На Модел На:
SCW-D/М5
DIY Материјали:
Електрични
is_customized:
Yes

Стоката во категоријата