.

.

Пар Задните Воздушна суспензија Пролет Торба За на Ford Експедицијата Линколн Navigator Авто делови 1997-2002 4WD 4 тркала 3U2Z5580LA

Пар Задните Воздушна суспензија Пролет Торба За на Ford Експедицијата Линколн Navigator Авто делови 1997-2002 4WD

DEN 5280.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Објектот Должина:
14.000012cm
За Возило Брендови/Модел:
Ford
Тип:
Притисок Имајќи
Име На Модел:
3U2Z-5580-LA /3U2Z5580LA
Објектот Тежина:
2.900012kg
Година:
1997-2002
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Дијаметар:
19.000012cm
Материјал Тип:
гума+челик
Специјални Функции:
Постигнување на автоматско возење висина прилагодување.
Објектот Ширина:
24.000012cm
Бренд Име:
airfuspesion
Објектот Висина:
29.000012cm
Позиција:
Задните
Воздухот Шок / Кочење :
3U2Z-5580-LA , F75Z 5A891 СЕ
222:
3U2Z-5580-LA , F75Z 5A891 СЕ
воздухот пролет воздух кочење воздушни амортизерите:
3U2Z-5580-LA , F75Z 5A891 СЕ
воздух извори:
воздухот кочење ; воздух пролет ; воздухот се вози систем ; воздух подолу
ОЕМ 1:
3U2Z 5580 LA / 3U2Z5580LA
ОЕМ 2:
Воздухот возење Суспензија Пролет пригушувањето
ОЕМ 3:
воздухот гума воздух ракав воздух подолу воздушна перница
ОЕМ 4:
воздухот пролет воздух кочење воздушни амортизерите воздушна суспензија поправка колекции

Стоката во категоријата