.

.

OEEKOI Спојувалка за Каиш СТП Кожа Половината Носителот Флип Торбичка Случај за Vivo Y55S/Y55l/X7/X6S/X6/ Х5 Pro/Xshot/Xshot Elite Edition 5.2 Инчен

OEEKOI Спојувалка за Каиш СТП Кожа Половината Носителот Флип Торбичка Случај за Vivo Y55S/Y55l/X7/X6S/X6/ Х5 Pro/Xshot/Xshot

DEN 215.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Материјал:
X6S, X6, Х5 Про, Xshot, Xshot Elite Edition, X7, Y55l, Y55S
Бренд Име:
OEEKOI
дизајн:
Едноставен,Спортски,Гроздобер
Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Големина:
5.2
Тип:
Футроли & Клипови
Карактеристики:
Универзална Случај
Компатибилен Бренд:
Vivo
Материјал:
СТП Кожа
боја:
Црна,Кафеава
Стил:
Blet Клип Случај,Торбичка Случај,Универзалниот Случај
одговара 1:
За Vivo Y55l/X7/X6S/X6/ Х5 Pro/Xshot/Xshot Elite Edition
Се вклопат 2:
за Vivo Y55S Случај

Стоката во категоријата