.

.

100PCS/МНОГУ 8мм сламена шапка LED светилка мушка се бела светлина 0.5 W F8MM моќ 0.5 W шапка светодиодни диоди 3.0-3.2 6000-8000K

100PCS/МНОГУ 8мм сламена шапка LED светилка мушка се бела светлина 0.5 W F8MM моќ 0.5 W шапка светодиодни диоди 3.0-3.2

DEN 141.12

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

MicroSoft Модел:
Kinect
Број На Модел На:
8ММ led
Бренд Име:
MICROFLYING
Компатибилен Марка/Модел:
Microsoft
Компатибилен:
Рачни Играч, Конзола За Игри, Kinect, PlayStation Move
MicroSoft Модел:
Kinect

Стоката во категоријата