.

.

Европската дизајн виолетова круг школка симулирани-бисер abacus кристал 7 редови убавина ѓердан обетки поставите романтична накит B1310

Европската дизајн виолетова круг школка симулирани-бисер abacus кристал 7 редови убавина ѓердан обетки поставите романтична

DEN 723.36

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Метални Легури,Цинк Легура,Тибетската сребро,Бакар
Повод:
Партија
Бренд Име:
HUANHUAN НАКИТ
Стил:
Класичен
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
ѓердан обетки
Материјал:
Школка
Обликотшема:
Круг
Пол:
Жените
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Број На Модел На:
B1310
ѓердан&обетки материјал :
школка;кристал;симулирани-бисер
ѓердан големина:
19-27.5 инчен
круг школка монистра:
8мм 12mm
abacus кристал монистра:
4*6mm 6*8мм
ѓердан&обетки боја :
Виолетова

Стоката во категоријата