.

.

Шарм жените слатководни природни образован бисер монистра круг топла продажба врвен квалитет мода накит одлуки 15inch B1368

Шарм жените слатководни природни образован бисер монистра круг топла продажба врвен квалитет мода накит одлуки 15inch

DEN 331.92

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
HUANHUAN НАКИТ
Бисер Форма:
Nearround
Број На Модел На:
B1368
Материјал:
бисер
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Надворешниот Дијаметар:
7mm
Објектот Тежина:
50G
Објектот Дијаметар:
7-8mm
Надворешниот Дијаметар:
15inch

Стоката во категоријата