.

.

година Пролет Нов High-end Гроздобер Turtleneck Жените Фустани Злато Сомот Флорални Везови Жените Вест Фустан Плус Големина 4XL

година Пролет Нов High-end Гроздобер Turtleneck Жените Фустани Злато Сомот Флорални Везови Жените Вест Фустан

DEN 1315.68

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Пол:
Жените
Половината:
Природни
Декорација:
Вез
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Печати
Стил:
Краток
Материјал:
Voile
Сезоната:
Есен
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Деколте:
Turtleneck
Силуета:
А-Линија
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Број На Модел На:
жените се облекуваат

Стоката во категоријата