.

.

1pc Топла Продажба на апарати за Домаќинство Мини Ладно / Топла Притискање на Нафта Притиснете Машина за Автоматска Кикирики Маслиново Масло Presser Масло Принос

1pc Топла Продажба на апарати за Домаќинство Мини Ладно / Топла Притискање на Нафта Притиснете Машина за Автоматска

DEN 4368.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
ZJMZYM
Број На Модел На:
Geya-Y32
Број на производ:
H0845
моќност:
300W
Пакување големина:
52*20*23CM
Напон:
220v
Примена:
кикирики, сусам, јатчесто овошје, пченка, растителни семиња, flaxse...
Нето тежина:
11kgr
Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Стоката во категоријата