.

.

2018 Побрзаа 10pcs A-одделение Сребрена Круг Форма Кристал Тока Дијаметар 5cm За Стол Sash Лак Diy Занает Снабдување со Бесплатен Превозот

2018 Побрзаа 10pcs A-одделение Сребрена Круг Форма Кристал Тока Дијаметар 5cm За Стол Sash Лак Diy Занает Снабдување

DEN 318.72

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Производ:
Токи
Декорација:
Rhinestones
Функција:
облека и додатоци
Бренд Име:
DIANCAN
Техника:
позлата
Материјал:
Метал
Употреба:
Чанти,Ремени,Облека,Чевли
Метал Тип:
Дувачкиот
Тока Тип:
Прстени
Обликот:
Круг
Број На Модел На:
50mmZFX
Големина:
48mm

Стоката во категоријата