.

.

2018 Наруто последните Haruno Сакура Cosplay костим Аниме обичај било која големина

2018 Наруто последните Haruno Сакура Cosplay костим Аниме обичај било која големина

DEN 1031.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
S, M, L, XL, One Size
Извор:
Жените големина, Мажите големина
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Аниме
Бренд Име:
MBRAVER
Број На Модел На:
no
Компоненти:
Фустани
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Се поставува
Материјал:
Единствен материјал
Компоненти:
Како што е прикажано
Знаци:
Јапонски
Посебни Употреба:
Костими & Додатоци
Тип На Објект:
Носии
Одделот За Името:
Возрасни
Должина На Ракав:
Целосна
Знаци:
Цртан Лик Костимите

Стоката во категоријата