.

.

8 Единици Електронски Вратата Телефон Со Камера 700TVL Видео Врата Спогодба 4.3 Боја LCD Rfid на Тастатурата за Контрола на Пристап на Системот за Полнење

8 Единици Електронски Вратата Телефон Со Камера 700TVL Видео Врата Спогодба 4.3 Боја LCD Rfid на Тастатурата за Контрола

DEN 11724.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Број На Модел На:
SFA-V4.3D-8V8
Бренд Име:
SUNFLOWERVDP
Комуникациски Интерфејс:
Жичен
моќност:
100V-240V НАС/AU/ЕВРА/CA 2-пински приклучок,/велика БРИТАНИЈА 3-пински Приклучок
Сензор Големина(Инчен):
1/4
Одговарање На Режимот:
Hands-free
IP Камера Интерфејс:
No
Технологија:
Дигитални
Камерата тип на Сензор:
ccd
Samrt Дома Интерфејс:
Yes
Материјал:
Алуминиумски панели, водоотпорна отворено одделение
Зона За Внесување:
Никој
Тип:
Спогодба Систем
Агол На Гледање (°):
92
Големина:
Outdoor unit size
Врата:
Yes
Инсталација:
Монтирање На Ѕид
Метод На Конекција:
Жичен
Екран Тип:
боја
Водоотпорен:
Yes
Камерата:
боја
моќност:
100V-240V
Комплет За Конфигурација:
8 копчињата за надворешна единица+8screens+ систем за контрола на Пристап
Резолуција:
700lines
Екранот Големина на Екранот(инчи):
4.3 ИНЧЕН
Контрола На Пристап:
Индуктивни Картичка и Лозинка
Големина на Екран:
TFT-lcd боја 4.3 инчи
Отворено камера:
Водоотпорна/Сребрена боја со 8 копчиња
Ноќ визија:
Поддршка infared ноќ визија
Леќи На Камерата:
1/4 CCD леќа
Главната функција:
Hands-free, говор, следење,спогодба,видео,го отклучите
Отклучување:
Автоматско отклучување на вратата функција
Тастатура контрола на пристап систем:
Вклучени во колет
Сертификат:
CE, RoHS, FCC
Важат за:
Станот со 8 единици
Гаранција:
5 Години квалитет и бесплатна поправка гаранција

Стоката во категоријата