.

.

За NISSAN QASHQAI J11 2014 2015 година ABS Хром Пред Главата Светлина Светилка Светла Eyelid Трим Стил Покрие Калапи Рамки

За NISSAN QASHQAI J11 2014 2015 година ABS Хром Пред Главата Светлина Светилка Светла Eyelid Трим Стил Покрие

DEN 712.56

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
TOMEFON
Материјал:
ABS
Автомобил модел:
За Nissan Qashqai j11
Објектот Висина:
10cm
Објектот Дијаметар:
5cm
Специјални Функции:
Декорација
Објектот Тежина:
0.55kg
Модел Година:
2014 2015 2016 година
Име На Модел:
XCXKDDM
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Должина:
35cm
Објектот Ширина:
15cm
Тип На Објект:
Хром Стил

Стоката во категоријата