.

.

Антички Стил Црна Џеб Види Подарок Кутија Ѓердан Синџир Кварц Круг Лекар, Кој Жени Мажи Подарок YISUYA217

Антички Стил Црна Џеб Види Подарок Кутија Ѓердан Синџир Кварц Круг Лекар, Кој Жени Мажи Подарок YISUYA217

DEN 382.80

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Џеб & Фоб Часовници
Dial Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Случај Обликот:
Круг
Отпорност На Вода Длабочина:
0m
Рамки Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
YISUYA217
Бренд Име:
YISUYA
Dial Дијаметар:
0.048 m
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Стил:
Античкиот
Dial Прозорец Материјал Тип:
Акрилик
Движење:
Кварц
Рамки Функција:
Стационарни
Пол:
Мажи
Dial Екранот:
Аналогни
Функција:
ретро
Состојба:
Нов со ознаки

Стоката во категоријата