.

.

Превозот ново !!! промоција универзални Мотори безбедност седиште тока заклучување делови и безбедност затворач / тока / појас тока / повлечете копчето

Превозот ново !!! промоција универзални Мотори безбедност седиште тока заклучување делови и безбедност затворач /

DEN 117.60

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Појаси & Баласт
Бренд Име:
MOQIU
Надворешни Тестирање И Сертификација:
BQB
Име На Модел:
R/K63
Специјални Функции:
Задното Седиште Рака Појас
Објектот Должина:
9.5cm
Материјал Тип:
Пластични
Објектот Ширина:
9cm
Објектот Тежина:
120g

Стоката во категоријата