.

.

Display Port ДП Машки Да HDMI Женски Адаптер Конвертор 1Mbps двонасочно помошни channel Адаптер За HDTV

Display Port ДП Машки Да HDMI Женски Адаптер Конвертор 1Mbps двонасочно помошни channel Адаптер За HDTV

DEN 86.40

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Должина:
Тип:
ДП/Мини ДП Кабли
Конектор A:
Displayport(ДП)
Пакет:
Yes
Пол:
Машко-Женски
Конектор Б:
HDMI
Пакет:
Пакет 1
Пакување:
Polybag
Функција:
Никој
Надворешниот Дијаметар:
As show
Бренд Име:
ALLOYSEED
Примена:
Мултимедијални
Број На Модел На:
ДП Машки Да HDMI Женски Адаптер
оклопна:
N/A
Капка брод:
Капка превозот на располагање
Трговија на големо:
Трговија на големо достапни
превозот:
DHL, EMS, Бесплатен превозот, Fedex
димензија:
50 x 24 x 10 милиметри
Тип На Објект:
Екран приклучок за HDMI Машки Женски Адаптер Конвертор
Модел:
99664

Стоката во категоријата