.

.

Џојстик Гејмер Винил Ѕид Налепници Цитат Видео Игра Соба eSports Налепници Креативен Модел Уметност Mural За Спалната соба SA158

Џојстик Гејмер Винил Ѕид Налепници Цитат Видео Игра Соба eSports Налепници Креативен Модел Уметност Mural За Спалната

DEN 159.36

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

боја:
Црна, Црвена, Прилагодено боја
Големина:
27X89cm, 17X57cm
Бренд Име:
BLINGIRD
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Креативните
Класификација:
За Ѕид,За Плочка,Прозорец Налепници,Мебел Налепници
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Шема
Спецификација:
Single-piece Package
Број На Модел На:
SA158
Материјал:
Винил

Стоката во категоријата