.

.

380 Компјутери OUSSIRRO Ширина 25мм Пластични Pacifier Клип Носителот Soother Mam Бебе Кукла Клипови Синџир За 25mm Лента 20 Бои

380 Компјутери OUSSIRRO Ширина 25мм Пластични Pacifier Клип Носителот Soother Mam Бебе Кукла Клипови Синџир За 25mm

DEN 1896.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип:
Pacifier
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Пластични
Возраст:
> 4 месеци
Материјал Функција:
Nitrosamine Слободни,BPA Free,Phthalate Слободни,Латекс Слободни,ПВЦ Слободни
Број На Модел На:
S017B
Пакување:
Комбинација на опрема
Бренд Име:
OUSSIRRO
Големина:
25mm
боја:
бела, црна, црвена, зелена , жолта 20 бои
Големина на:
4.2x1.6cm
Употреба:
смешни pacifiers ,најголемиот Дел Синџир Клипови
Стил:
T

Стоката во категоријата